Home Contact Contactpersonen

Contactpersonen

Oprichters hoveniersbedrijf F. Vije: 

Frans Vije  en  Ria Vije

06-54916677

 

Directeur:

frank

 

 

 

Frank Vije

frank@fvije.nl

06-53203528

 

Algemeen Uitvoerder:

JeroenHummelink

j.hummelink@fvije.nl

06-53203546

 

  Uitvoerder voor de aanleg:         

 

 

 

 

Mike Poliste

m.poliste@fvije.nl

06-48524734

 

Uitvoerder grote projecten:  

Jasper Kloosterman

06-30011330

j.kloosterman@fvije.nl

   

HR Medewerkster:                              

 

 

 

 

Alexandra Scheffer

alexandra@fvije.nl

053-4303090

 

Tuinontwerpster:

Marit Kamphuis

marit@fvije.nl

053-4303090

 

Administratie:

maureen

 

 

 

Maureen Vije-Koch

maureen@fvije.nl

053-4303090

 

Administratie:

Ellen Vije

ellen@fvije.nl

053-4303090